#1 2011-12-22 14:44:21

 Fenxorse

http://img13.imageshack.us/img13/9174/userbw2.png

Skąd: Sławków
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 9
Punktów :   

[Podanie] Fenxorse na GM'a.

Witajcie!

Mam na imię Bartek i ubiegam się o posadę GM'a na serwerze BlackWorld2 kiedy już wystartuje. Niżej podam kilka informacji na mój temat.


- Wiek ( min. 16 lat ) : 13 w Lutym 14, ale wydaje mi się, że liczą się umiejętności i gotowość do pomocy innym, a nie wiek ponieważ ktoś młodszy może być bardziej dojrzały niż starszy.

- Mikrofon ( obowiązkowe ): Tak mam.

- Znajomość podstawowych komend potrzebnych do pomocy graczom: 75% komend znam resztę mam zapisaną.

-  Ventrilo 2.1.4 - Nie mam, ale zawsze mogę pobrać.

- Możliwość wejścia na komputer w każdej chwili: Codziennie od 15 lub później bo trzeba do szkoły chodzić.

- Musisz być po mutacji ! Nie chcemy słuchać głosu 16 latka !: Aktualnie jestem w trakcie mutacji, ale za niedługo powinna mi się skończyć.

Myślę, że zasługuję na tę posadę ze względu chodź by na to, że posiadam umiejętności potrzebne to pomagania innym i ulepszania serwera w miarę rozsądku i możliwości. Miałem kilka swoich serwerów, lecz tylko na Hamachi, ponieważ nie miałem sprzętu na którym bym mógł mieć serwer bez hamachi, a dedyk to spory wydatek (200 zł+ na miesiąc).

Na serwer mogę zapraszać kolegów, a także mogę zrobić GamePlay lub Zapowiedź serwera.

Myślę, że jedynymi rzeczami, które mogą wam nie przypaść do gustu jest mój młody wiek, lecz nie martwcie się Nie jestem jakimś dzieckiem, któremu zależy wyłącznie na dobrym ekwipunku i tzw. "szpanowaniu" przed innymi graczami. Nie jestem także jakimś "no-lifem" siedzącym całe dnie przy komputerze.

Nie proszę o jakąś bardzo ważną posadę w team'ie serwera, lecz o pozycję do pilnowania porządku, kultury i zachowania innych graczy wobec tych słabszych, ponieważ sądzę że każdy ma równe prawa nie zważając czy ma takie, a nie inne "eq" czy poziom. Dla mnie liczy się dobra zabawa, a nie sama gra bez przyjaciół z którymi można pogadać i trochę się pośmiać, a nie tylko siedzieć i nabijać levele żeby zaszpanować, że jest się TOP 1/2/3 w rankingu.

Myślę, że po przeczytaniu mojej lektury zgodzicie się mnie przyjąć i sądzę, że miło będzie się nam razem pracowało nad uwydatnianiem serwera.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne głosy na mój temat.


Ps    PISZĘ POPRAWNIE PO POLSKU.

Ostatnio edytowany przez Fenxorse (2011-12-22 14:45:48)


http://img190.imageshack.us/img190/4337/theisnasdgkopia.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugo-chara-world.pun.pl www.sanandreasonline.pun.pl www.clansot.pun.pl www.wielkadroganinja.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl